close

قوانین و مقررات استفاده از سایت

کلیه کاربران این وب سایت ملزم به مطالعه قوانین و مقررات اشاره شده در این صفحه بوده و استفاده آنها از این وب سایت به منزله قبول تمامی مفاد این توافقنامه خواهد بود:
  1. اطلاعات ذخیره شده در بانک های اطلاعاتی علیرغم عدم امکان خوانده شدن به دلیل رمزنگاری پیچیده، به هیچ وجه در اختیار سایرین قرار نخواهند گرفت.
  2. به منظور جلوگیری از بروز هر گونه مشکل احتمالی، توصیه می گردد که در زمان ایجاد لینک یک بار مصرف، از ثبت همزمان اطلاعات مرتبط با هم نظیر نام کاربری، کلمه عبور و آدرس های لاگین و یا درج توضیحات اضافه جداً خودداری نمایید. زیرا به عنوان مثال حتی با در اختیار داشتن یک رمز عبور قابل خوانده شدن، تا زمانیکه اطلاعاتی از محل استفاده آن و نام کاربری مرتبط با آن وجود نداشته باشد، نمی توان نسبت به سوء استفاده از این رمز عبور اقدامی انجام داد.
  3. به منظور افزایش میزان دشواری رمزنگاری پیشنهاد می گردد تا حتی الامکان از کلید رمز نگاری اختیاری در زمان ایجاد لینک یک بار مصرف استفاده نموده و آنرا از طریقی دیگر برای مخاطب خود ارسال فرمایید.
  4. کلیه لینک های یک بار مصرف ایجاد شده تا 7 روز قابل مشاهده بوده (تنها یک بار) و پس از آن در صورت عدم بازگشایی به صورت خودکار از بانک اطلاعاتی سایت حذف خواهند گردید.
  5. از کلیه اطلاعات ذخیره شده در وب سایت به طور مرتب فایل های پشتیبان تهیه می گردد. لیکن در صورت بروز مشکلات غیر مترقبه و از بین رفتن اطلاعات، مسئولیتی متوجه وب سایت و مدیران آن نخواهد بود.
  6. خدمات این وب سایت علیرغم ارائه به صورت رایگان، بر اساس استفاده از حداکثر امکانات موجود در جهت افزایش اطمینان، ارتقاء امنیت و محافظت از داده ها پیاده سازی گردیده اند و بر اساس سیاست های شفاف این وب سایت، اطلاعات ذخیره سازی شده حتی به شکل رمز شده نیز در اختیار هیچ شخصی قرار نخواهند گرفت. با این وجود مسئولیت استفاده از این خدمات این سایت تماماً بر عهده کاربران سایت خواهد بود و در صورت بروز هر گونه مشکل ناشی از اشتباهات کاربران سایت در ارائه اطلاعات به مخاطبین مجاز خود، وب سایت و مدیران آن از هر گونه اتهامی مبری خواهند بود.
  7. قوانین و مقررات قید شده در این صفحه بدون اطلاع قبلی قابل ویرایش و به روز رسانی خواهند بود و اطلاع از این تغییرات بر عهده استفاده کنندگان از این وب سایت می باشد.