close

اطلاعات من چگونه محافظت می شود؟

از اینکه سکرت اینفو را برای ارسال امن داده های مهم خود انتخاب کرده اید خوشحالیم. از آنجایی که این وب سایت محل نگهداری اطلاعات مهمی از شما می باشد، ما از طریق اعمال روش های مختلف امنیتی سعی نموده ایم تا از این اطلاعات محافظت نماییم. برای این منظور:
  1. تمامی اطلاعات شما با استفاده از مدرن ترین الگوریتم های رمزنگاری، از حالت خام در آمده و به صورت رمز شده در بانک های اطلاعاتی ما ذخیره خواهند شد.
  2. به محض مشاهده لینک یک بار مصرف توسط مخاطب شما، کلیه اطلاعات مرتبط از بانک های اطلاعاتی ما برای همیشه حذف خواهند گردید.
  3. برای افزایش امنیت اطلاعات رد و بدل شده در محیط وب سایت، گواهینامه امنیتی SSL معتبر بر روی این سایت نصب گردیده است.
  4. برای افزایش سرعت انجام محاسبات رمزنگاری و نیز ارتقاء امنیت بستر عملکرد وب سایت، از آخرین و امن ترین سیستم عامل های سرور و بسته های به روز نرم افزاری مرتبط با آنها برای میزبانی این وب سایت استفاده گردیده است.
  5. از طریق انکودر قدرتمند سورس گاردین ، تمامی فایل های تنظیمات و هسته وب سایت بصورت رمز شده در آمده تا ضریب اطمینان به میزان بسیار زیادی افزایش یابد.

چرا به سکرت اینفو اعتماد کنم و اطلاعات محرمانه خود را در آن وارد نمایم؟

علیرغم تمامی آنچه در این صفحه به آن اشاره شد که همگی گویای این خواهند بود که نه تنها اطلاعات به صورت خام در این سایت ذخیره سازی نمی گردند، بلکه از ابزارهای مختلفی جهت محافظت از آنها استفاده گردیده است، ممکن است همچنان این سئوال برای شما مطرح باشد که چه چیزی گواهی بر این ادعاست؟
برای پاسخ به این سئوال، بهتر است یک مثال را بررسی نماییم. تجسم کنید که شما رمز عبور دسترسی به یکی از اکانت های خود را از طریق سکرت اینفو ، به شکل یک لینک نمایش رمز یک بار مصرف در آورده اید و در ایمیلی که قرار است به مخاطب خود ارسال کنید، به جای رمز عبور، این لینک را برای وی ارسال می نمایید. حتی به فرض اینکه هر شخصی قصد استفاده از اطلاعات رمز شده را داشته باشد، و یا حتی بدتر از آن، اطلاعات شما رمز نشده و شخصی بخواهد از آنها سوء استفاده کند، صرف داشتن یک رشته متنی که مشخص نیست کاربرد آن چیست، در کجا باید از آن استفاده نمود و چه اطلاعات دیگری برای استفاده از آن مورد نیاز هستند، چه فایده ای برای آن شخص خواهد داشت؟
این همان چیزی است که در هنگام ایجاد لینک به شما توصیه نموده ایم. بنابراین با رعایت این موضوع که از درج توضیحات و یا اطلاعات مرتبط با هم در اطلاعات مورد نیاز برای رمزنگاری خودداری نمایید، در بدترین و دور از انتظارترین شرایط نیز شما از استفاده از این سایت متضرر نخواهید شد.