close

چرا از سکرت اینفو استفاده کنم؟

همه ما هر روزه اطلاعات مهمی را برای مخاطبین خود از روشهای مختلف ارسال می کنیم. این اطلاعات معمولاً از طریق ایمیل، تیکت ها، نرم افزارهای مسنجر و ابزارهای ارتباطی جدید رد و بدل می گردند. اما چه پیش خواهد آمد اگر این اطلاعات به هر نحوی به دست افراد غیر مجاز بیفتد؟ آیا نیاز است این اطلاعات محرمانه برای همیشه در آرشیو این ابزارها باقی بماند؟
سکرت اینفو (Secret Info) با استفاده از تکنیک های متعدد امنیتی استفاده شده در آن، به شما کمک می نماید تا اطلاعات مهم و محرمانه خود را به یک لینک یک بار مصرف تبدیل نموده و به جای ارسال این اطلاعات بصورت خام، لینک یک بار مصرف مشاهده آنها را برای مخاطبین خود ارسال نمایید. مخاطب شما با مشاهده لینک ارائه شده از سوی شما، اطلاعات رمزنگاری شده را به صورت اولیه مشاهده خواهد نمود و پس از مشاهده این اطلاعات، لینک ساخته شده برای همیشه غیر قابل استفاده خواهد شد و تمامی اطلاعات مرتبط با آن از بانک های اطلاعاتی سکرت اینفو حذف خواهند گردید.
ایده استفاده شده در این وب سایت، برگرفته از چندین پروژه مختلف نرم افزاری بوده و در آن، بومی سازی و ارائه خدمات به زبان فارسی جزو نکات مهم و قابل توجه بوده است.
برای آشنایی با اینکه چگونه اطلاعات مهم شما در این وب سایت مورد محافظت قرار خواهند گرفت، اینجا کلیک کنید. همچنین باعث خوشحالی و افتخار ما خواهد بود که در صورتیکه این سایت را ابزاری مفید دیده اید، آن را برای دوستان خود معرفی نمایید.